Faulhaber állásajánlat – Eszközfejlesztő, termeléstámogató villamosmérnök

Megjelent: 2017. március 30.

fejlec

Családi irányítás alatt álló független vállalatcsoport vagyunk. A miniatűr és mikro motorok területén a technológiai élvonalba tartozunk, innovatív termékeinkkel új utakat nyitunk. Feladatunknak tekintjük olyan hajtásmegoldások kidolgozását, amelyek az alkalmazásaik által támasztott követelményeknek optimálisan eleget tesznek. Azon piacok számára kínálunk hajtásmegoldásokat, amelyeken a pontosság és a megbízhatóság a döntő a legkisebb térrészekben. Hajtásmegoldásaink a világon egyedülállóvá tesznek bennünket, biztosítják számunkra a tartós sikert és az egészséges növekedést.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat. Csatlakozz Te is!

Eszközfejlesztő, termeléstámogató villamosmérnök

Főbb feladatok

  • Gyártóeszközök villamos tervezése, kivitelezés

  • Mérőeszközök tervezése, kivitelezése

  • Új mérőeszközök minősítése

  • Termékvizsgálatok megtervezése, lebonyolítása

  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi kollégákkal

  • Termelés támogatása gyártási problémák esetén

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség

  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

  • Automatizálásban szerzett tapasztalat

  • LabView ismeretek

  • Analóg és digitalis kapcsástechnikai ismeretek

  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Méréstechnikai ismeretek

  • Mérőeszközök minősítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Széles körű Cafeteria juttatások

  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

  • Hosszútávú együttműködés

Munkavégzés helye

2730 Albertirsa, Dózsa György út 29.

Jelentkezés fényképes önéletrajz megküldésével

csoportkep

lablec